- ABYSTYLE

Цена
€12 28 / 24 02 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Чаша от висококачествена керамика
Размер (320 мл)
Подходящ за съдомиялна машина и микровълнова
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Чаша от висококачествена керамика
Размер (320 мл)
Подходящ за съдомиялна машина и микровълнова
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Чаша |
| Тип продукт. | Чаша |
| Цвят | Бял |
| Цвят | Бял |
| Марка | ABYSTYLE |
| Марка | ABYSTYLE |
| Тегло | 0.36кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вместимост (ml) | 325 мл |
| Материал | Керамика |
| Цвят | Многоцветен |
| Тематика | Геймърска франчайз |
| С промяна при нагряване | Не |
| Устойчива на съдомиялна | Да |
| Подходяща за микровълнова | Да |
| Форма | Цилиндрична |
| Височина (mm) | 95 |
| Тегло (g) | 300 г |
| С термоизолация | Не |
| Тегло | 0.36кг |
Керамична чаша ABYSTYLE APEX LEGENDS Wraith
Насладете се на любимата си топла напитка с тази официално лицензирана чаша с дизайн на Wraith от Apex Legends. Керамичната конструкция осигурява комфортно пиене, а цветният дизайн подчертава емблематичния герой.
Ключови Предимства
- Официално лицензирана — Автентичен продукт с изображение на Wraith от Apex Legends.
- Висококачествена керамика — Издръжлива и лесна за почистване, подходяща за ежедневна употреба.
- Голям капацитет — Побира до 325 мл от любимото ви кафе, чай или горещ шоколад.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Вместимост | 325 мл |
| Материал | Керамика |
| Тематика | Геймърска франчайз |
| Устойчива на съдомиялна | Да |
| Подходяща за микровълнова | Да |
| Височина | 95 мм |
| Тегло | 300 г |
Какво има в кутията
- 1x Чаша ABYSTYLE APEX LEGENDS Wraith
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







